MY vyhráváme, a co TY?


V říjnu roku 2016 jsme měli vyděláno dost peněz a rozhodli jsme se posunout naše konání zase o kus dál. Sportovní sázení máme zaryto hluboko v srdci, dohromady se touto činností zabýváme více než patnáct let.

Nejednou jsme si sáhli až na samotné dno a mnohdy jsme obraceli každou korunu, ale nikdy jsme to nevzdali! A víte proč? Ne, neměli jsme vizi, měli jsme víru! Víra byla to co, nás hnalo vpřed. Být vzhůru 24 hodin denně, prahnout po stále lepších výsledcích a lámat své vlastní rekordy. Peníze jsme nikdy nevnímali jako smysl života, ale jako výsledek naší dřiny. Systém jsme vylepšili, dostatek peněz vydělali a jednoho dne jsme se rozhodli předat naše zkušenosti dál - vám! Píše se úterý 1. 11. 2016 a my vypouštíme na svět projekt nesoucí název Sportipy.

Protože věci děláme na 100%, stali jsme se společností, která poskytuje ne amatérské, ale profesionální služby. Díky těmto službám může každý získat takové množství financí, jaké jsme získali my! A proč si za naše rady a tipy necháváme platit, když jsme tak úspěšní? Vysvětlení je jednoduché! Psychika je ve sportu a sportovním sázení obzvláště velmi důležitá a každý nový člen je pro nás projevem vděku. To je důvodem, proč si tak zakládáme na individuálním přístupu ke každému z vás!

Po všech letech našeho sázení víme, jak důležitá a naprosto nezbytná je důkladná analýza každého potencionálně výhodného zápasu a co všechno se pro takový tip musí obětovat. Všechny tipy jsou verifikovány na serveru bet-universe.com a verifiedbets.eu.

Jakmile jsme o hodnotě tipu přesvědčení, jste těmi prvními a jedinými, kteří jej získají!

MY vyhráváme, a co TY? 

CO OD NÁS MŮŽEŠ ČEKAT?

Serióznost

Naprostá serióznost, žádné podrazy, pravdivé kurzy.. Ano, měla by to být samozřejmost, bohužel osobní zkušenosti nás přesvědčili o úplném opaku.

2 verifikace

přesvědčte se o našich kvalitách na verifiedbets.eu a bet-rush.com

Podrobné analýzy

Každý tip rozebereme a připravíme, aby jsi i ty věděl, na co vsázíš.

Průměrný kurz 1.85

Naše tipy se průměrně vždy drží nad kurzem 1.85 a výše.

On-line podpora

Máš s něčím problém? Něčemu nerozumíš? Neváhej a kontaktuj nás.

Ziskové období

Usilujeme o to, aby každé naše období bylo ziskové!

individuální a přátelský přístup

Víme, jak se cítíš, proto pro tebe vždy děláme maximum!

SMS info

nejsi právě online? nevadí! O novém tipu tě informujeme sms zprávou.

E-MAIL info

Nemůžeš na náš web a telefon nemáš po ruce? Nevadí! O novém tipu tě informuje e-mailem.

Whatsapp BROADCAST

Pokud ti ani jedna z variant SMS, či EMAIL notifikací nevyhovuje, můžeš využít náš Whatsapp Broadcast.