Vyhodnocení roku 2019

Vyhodnocení roku 2019

Vážení klienti, investoři a přátelé sportu,

 

Je to tu! Konečně jsme kompletně dopočítali veškeré statistiky, ukazatele a výsledky za náš investiční rok 2019.

Nebudeme to prodlužovat a jdeme na naší rekapitulaci a hodnocení.

 

Rok 2019 bychom rozdělili na takové 3 hlavní části, kde vám popíšeme, jakým způsobem jsme investovali, co se u nás v průběhu roku měnilo a čeho jsme nakonec docílili.

 

Popořadě – Rok 2019 jsme začali v lednu měsíční pauzou. Jednoduše jsme v lednu neinvestovali, takže se naše roční investiční období již od začátku zkrátilo z 12-ti měsíců na 11.

 

Únor až květen

V tomto období se pro nás v porovnání s investičním obdobím v roce 2018 neměnilo takřka nic. Soustředili jsme se na stejné strategie, jako v roce 2018, kvantitu tipů, což byla jedna z takových kritik, kterou jsme slýchávali ze strany klientů. Naši klienti si začali víceméně stěžovat na množství tipů, které zadáváme k investování a s postupem času musíme říct, že na tu kritiku momentálně máme úplně stejný pohled.

V období od února do května jsme v průměru klientům zadali na měsíc 152 tipů. Celkově za tyto 4 měsíce to bylo 608 tipů, což je opravdu nehorázné číslo, vzhledem k tomu, že celkový počet tipů byl ke konci roku 909 (ale k tomu se dostaneme). Zkrátka 5 tipů v průměru za den bylo opravdu dost a znovu upozorňujeme, jde pouze o průměr. Někdy těch tipů denně bylo i 15, a v některých dnech 0. Čím dál více jsme si začali uvědomovat, že to pro klienta mnohdy může být neúnosné.

Pokud se podíváme na celková čísla v tomto období, co se týče profitability, návratnosti investic apod., tak ty čísla nebyla vůbec špatná, avšak s jedním mínusem. Ano, přesně tak, s jedním mínusem v jednom měsící na konci. 😊 Náš cíl byl právě ten, že díky kvantině tipů dokážeme klientovi poskytnout zisk, v každém měsíci v roce, bohužel takhle jakékoliv investice, či obchodování naprosto nefunguje. Ani investice do nemovitostí vám graficky nebude neustále růst, jelikož příjde krize, máte nestabilního nájemníka atd.

Řeč čísel v jednotkách profitu:

Únor: +3.86 PTS

Březen: -11.28 PTS

Duben: +48.08 PTS

Květen: +33.54 PTS

Za toto období čtyř měsíců jsme klientům vydělali 74.2 PTS. Řečí reálných čísel – s doporučeným minimálním kapitálem a vklady, které uvádíme na webu (STAKES) jsme klientům za 4 měsíce vydělali 74.200 Kč. V průměru jsme klientům vydělali za toto období na měsíc 18.550 Kč. Bavíme se stále o doporučeném kapitálu. Někteří naši klienti reinvestovali zisk z roku 2018 a vydělávání mnohonásobně více, ale to už je volba každého klienta, jak s vydělanými penězi naloží.

 

Červen až červenec

V období červen až červenec před námi stála velká otázka. Proč zrovna v tomto období - jednoduše to znamená konec fotbalové sezóny, kam investujeme z 90% veškeré své vklady a my se rozhodovali, zda jednoduše vyměnit enormní kvantitu tipů a zaměřit se na kvalitu za cenu nižší kvantity. Nebylo to pro nás jednoduché rozhodování, jelikož za těmito výsledky stála několika roční práce, ještě předtím, než jsme vlastně projekt SPORTIPY koupili. Tím, že jsme se ale opravdu vydali cestou nějakého BET ADVICE Servisu, byl pro nás důležitější pohled a pohodlnost právě klienta. Jednoduše fakt, že klient opravdu nemůže věnovat velké množství času jen zadávání sázek, ale má své další věci na práci a fakt, že pro mnohé klienty byly některé dny opravdu náročné časově. Znamenalo to pro nás reálně tedy, že jsme začali testovat, řekněme BETA verzi, ale byla to beta testovací verze testovaná v ostrém provozu. Jednodušše jsme již strategii aplikovali přímo klientům. Za v uvozovkých první kvartál (od února do května) v roce 2019 jsme měli vyděláno, a s menší kvantitou tipů by nás úspěch neměl ohrozit. Neohrozil, a vyplatilo se.

Řeč v jednotkách:

Červen: +1.87 PTS

Červenec: +4.64 PTS

Ano, ty čísla nebyla bůhví jaká. Ale za předpokladu, že jsme se nacházeli v období, kdy se v podstatě nic nehrálo, na trhu nebyl dostatek kvalitních hodnotných příležitostí, to pro nás byl obrovský úspěch. Bylo to pro nás úplně něco jiného. Touto cestou jsme se chtěli vydat do budoucna a maximálně vylepšovat výsledky cestou kvality místo kvantity. Co se týče právě zmíněné kvantity tipů, tak za toto období dvou měsíců jsme zadali 92 tipů, což nám dělalo v průměru 46 tipů na měsíc. To byl o v průměru 106 tipů pokles oproti předcházejícímu období. Průměrně na den to bylo pak jeden a půl tipu. 😊

 

Srpen až prosinec

Následovalo poslední investiční období od srpna do prosince. V tomto období jsme už jen doimplemetovali náš money management a risk management s ohledem na nové strategie a sníženou kvantitu tipů, a výsledek nesl ovoce.

Řeč v jednotkách:

Srpen: +17.66 PTS

Září: +4.15 PTS

Říjen: +19.47 PTS

Listopad: +9.06 PTS

Prosinec: +5.81 PTS

Za toto poslední období jsme klientům vydělali přesně 56.15 PTS. Řeč reálných čísel, kterou naší klienti hovoří nejraději 😊, s minimálně doporučeným kapitálem klienti vydělali přesně 56.150 Kč. Kvantita tipů? 209 tipů za 5 měsíců! 41.8 tipů v průměru na měsíc. 1.40 tipů v průměru na den.

 

Výše jsme vám pospsali náš průběh roku 2019, který jsme jednoduše rozdělili do třech hlavních období, aby jste pochopili, že se snažíme neustále něco vylepšovat, že nejsme jako 99% „rádoby tipérů“, kteří „vylepí“ svůj kapitál do reklamy a jejich jediný cíl je zisk z inkasovaných členství od klientů, a kvalita zakoupené služby je tristní. Snažíme se být opravdu nejlepší, co můžete na trhu získat, a troufáme si říci, že nejlepší zkrátka jsme. V průběhu roku jsme vám všem na IG nabízeli, ať nám napíšete jednu službu v našem segmentu, která dosahuje lepších výsledků, než my. Nabízeli jsme za to roční členství zdarma pro ty, kteří nám zašlou transparetní výsledky od konkurence, která dosahuje lepších výsledků, než naše služba. Nenašel se nikdo..

 Tento rok jsme se snažili vyjít co nejvíce klientovi vtříct a zpětná vazba je na tuto změnu opravdu fantastická. Ten nejlepší výsledek pro nás nebyl zisk, ale že se nám podařilo vylepšit něco, o co si klienti sami řekli.

 

Sumsasumárum roku 2019

 

Dostáváme se k úplnému závěru našeho hodnocení, jenže jsme vám neuvedli statistiky celkové a základní investiční ukazatele.

Za rok 2019 jsme klientům vydělali řečí jednotek +133.86 PTS. Řečí reálných čísel je to opět s doporučeným minimálním kapitálem a vklady 133.860 Kč. Bavíme a budeme se bavit stále v číslech s minimálně doporučeným kapitálem. To, že někdo investuje např. s kapitálem 3x větším a vydělal trojnásobek 401.580 Kč, je čistě věc klienta, jen je vždy potřeba dodržet přesně money management, jinak to nemá smysl. Money management vždy prodiskutujte s námi – od toho jsme tady, ostatně ale na tom není nic složitého. Jak jsme již zmínili na začátku, jednalo se o 11-ti měsíční investiční období bez ledna, kdy jsme měli volno.  

Průměrně jsme tedy klientovi s minimálně doporučeným kapitálem vydělali v průměru 12.167 Kč. Za skoro nulovou práci a námahu. Pouze dodržujete to, co máte zadané od nás.

Celkově jsme za rok zadali 909 tipů, což nám dává průměr 82.64 tipů/měsíc a nějakých 2.75 tipů/den. Jak je ale patrné, tato metrika není moc vypovídající, jelikož jsme se v půlce roku vydali úplně jinou cestou, což nám dokážou i následné výsledky yieldu a ROI.

Ještě taková malá třešnička na dortu, co se týče čísel, na kterou jsme vyhlásili i na našem IG soutěž, o nejbližší tip, kde jsme se ptali - kolik jsme přesně proinvestovali za rok 2019 peněz, při opět, minimálně doporučeném kapitálu. Byl to 1 057 200 Kč. Nehorázné číslo, co myslíte? 😊

Pro nás, ale daleko důležitější a věříme, že i pro mnohé z vás jsou důležitejší investiční ukazetelé než řeč jednotek.

Obecně řešíme pro výkonost investic dva základní ukazatele ROI a Yield. Popřípadě následně profitability, respektive EBIT, neboli ještě lépe Operating Income, pro porovnávání efektivnosti v podnikové ekonomice. Bohužel na trhu se sázkama není nikdo, opakujeme NIKDO, s kým bychom tyhle ukazatele mohli srovnávat. Jsou to nevzdělaní lidé, kteří nerozumí základům financí, a na tomto trhu by neměli absolutně žádný způsobem vystupovat.

Obecně platí, pokud v sázení dosáhnete yieldu výsledku nad 7%, tak si můžete říct, že jste dosáhli kvalitního výsledku. Pokud dosáhnete výsledku nad 10%, tak jakýkoliv výsledek nad 10% je už opravdu moc dobrý. My jsme ročně dosáhli výsledku přesně 12.6598% přátelé! Jenže to není všechno. Po implementaci nové strategie a zavedení hlavního provozu jsme od SRPNA DO PROSINCE dosáhli neuvěřitelných 21,267% yieldu! A takové číslo už je opravdu velice nadstandartní.

Ukazatel ROI nám za investiční obodobí v roce 2019, což je ve zkratce ukazatel návratnosti investic, dosáhl opravdu krásných 446.133%. Jinými slovy jsme náš kapitál od začátku roku zhodnotili o více jak 446%.

Závěrem bychom asi jen dodali, že jsme opravdu nadšení, čeho jsme tento rok dosáhli. Jsme nadšení, že jsou klienti spokojení a těšíme se na rok 2020 až do toho opět pořádně šlápnem a klienti s námi vydělají více a více peněžních prostředků. Už teď na začátku roku máme rozběhlé nějaké nové meziprojekty spojené se sportipy, které by nás měli dovézt ještě ke kvalitnějším výsledkům. Děkujeme vám všem za přečtení a za rok 2019!