Investiční období 03/18

Výsledky 03/18

Vážení klient a čtenáři,

 

2. investiční měsíc v roce máme za námi. Dovolte nám opět krátkou rekapitulaci: 

 

Začneme konkrétními čísly:

 

Celkový počet tipů: 52

WIN: 36

LOST: 15

VIOD: 1

 

CELKOVÝ HIT RATE: 69,23%

PRŮMĚRNÝ KURZ ZA OBDOBÍ: 2,314

CELKOVÝ YIELD: 52,59%

PROFITABILITY: 207,84%

A OPRAVDU NADSTANDARTNÍ ROI: 720,53%

ZISK V JEDNOTNÁCH = 216,16

 

 

  • ZA OBDOBÍ JSME PŘI MAXIMÁLNÍM STAKE, TEDY 10/10 NA SÁZKU 1000 KČ DOSTALI NA HODNOTU POTŘEBNÉHO INVESTOVANÉHO KAPITÁLU 3000 KČ.
  • PŘI TOMTO INVESTOVANÉM KAPITÁLU A KAPITÁLU 1000 KČ NA STAKE 10/10 JSME VYDĚLALI 21 616 KČ.
  • PŘI INVESTOVANÉM KAPITÁLU 6000 KČ, RESPEKTIVE PŘI SÁZCE 2000 KČ NA STAKE 10/10 JSME VYDĚLALI 43 232 KČ.
  • PŘI INVESTOVANÉM KAPITÁLU 9000 KČ, RESPEKTIVE PŘI SÁZCE 3000 KČ NA STAKE 10/10 JSME VYDĚLALI 64 848 KČ.

 

A TAK DÁLE..

 

GRAF ZA MĚSÍC BŘEZEN: 

 

 

A teď pár slov..

 

 

..protože na ty čísla čučíme jako borci z betle. Investiční období za březen jsme začali lehce se zpožděním, přesněji 4.3. a od začátku měsíce jsme více méně pouze rostli a až do 22.3. jsme nezaznamenali mínusový den. Mínusový den, ovšem docela zanedbatelný pak následoval ještě 25.3., jinak všechny ostatní dny byli kladné (plusové). investiční období jsme zakončili s lehkým předstihem, přesně 27.3., tudíž jsme výše uvedený zisk vygenerovali cca za 3 týdny. Konkétní sázky, ze kterých byl generovaný zisk, byly zejména NHL, které se nachází ve svém závěru základní části a tak se dá docela snadno kalkulovat ve smyslu těch, kdo bojuje o PO a těch, komu již o nic nejde a spíše šetří, zkouší, nebo kalkuluje s draftem. následně naše double value sázky, zapojili jsme lehce tenis z Miami, kde se ovšem vyplatilo hrát spíše underdogy, protože ty výsledky byly velice zvláštní.

 

Náš cíl se formuloval postupem měsíce, kde jsme chtěli docílit čistého zisku pro klienta 20K, respektive, aby si vydělal na členství + 20 000 čistého zisku, při vkladu 1000 Kč na stake 10/10. Jakmile jsme cíle docílili, investiční měsíc jsme uzavřeli.

 

Co se týče výsledku, je velmi nadstandartní, co se týče čísel ROI, yield, či profitability. tyto ukazatle jsou pro nás daleko důležitější, než samotný zisk, z mnoha ohledů. Daleko více si všímame, že v podstatě nikdo v ČR nezveřejňuje tyto ukazatele, hledí pouze na zisk, který je ovšem velice zavádějící, nebo je zveřejňuje, ale zaměnuje například ukazatel yield s ROI. V dubnu vám budeme chtít nachystat na toto téma článek, aby jste měli ve všem jasno.

 

Ještě tedy k výsledku, který je pro nás ještě jednou nadstandartní z hlediska ukazatelů, ne z konkrétního zisku. Jsou to opravdu čísla, která bude velice těžké zopakovat. Není to nic nemožného, ale těžké to bude. Jak jste u nás zvyklý, nebudeme vám zde mazat med kolem hub* a nebudeme tvrdit, že v dubnu to ještě zvojnásobíme. Náš cíl je úplně jiný..

 

Co se týče dubna – začínáme 4.4., maximálně 5.4., a náš cíl je něco mezi čísly z února a března. Jedeme kvartálně (kvartál berte prosím s větší rezervou, protože jsme začali v únoru). Kvartál pro nás znamená dvě věci – zisk ze součtu jakýhkoliv tří po sobě následujících měsíců a zisk z kvartálů, ale od začátku února, nikoliv ledna.

 

V dubnu chystáme trošku expandovat, propagovat, více se zaměřit na komunikaci s klientem, více komunikovat prostřednictvím soc. sítí. dále je spuštěná BETA verze strategie, která vykazuje velice stabilní zisky, s nízkými kurzy, s velikou pravděpodobností kolem 95% a týká se investování na platformě Matchbook. BETA je spuštěna neveřejně již 4 měsíc pro opravdu malý vzorek klientů, kde jí chystáme na spuštění, ale nejprve si chceme osvojit a přizpůsobit technické zázemí pro klienta, aby dosáhlo maximální možné jednoduchosti. Pokud by měl někdo zájem se zapojit jako testovací prvek do této bety – je to pouze za předpokladu, že klient s námi spolupracuje delší dobu, známe se a poskytne patřičné zpětné informace. Spolupráce funguje aktuálně z provize ze zisku, kde si bereme 30%. Pokud si myslíte, že jste právě ten klient, klidně nám napiště, pravděpodobně se domluvíme. 

 

Samozřejmě tato strategie následně bude spuštěna veřejně na našem webu, takže nikomu neunikne... :) 

 

 

 

Závěřem už jen dodáme, že se moc těšíme na duben. Pokud máte jakékoliv dotazy, ať už se týkají třeba, jak správně namazat chleba, napiště nám. Jsme tu od toho..

 

 

Váš TÝM SPORTIPY.CZ