Strategie sázení

Strategie sázení

Začínáme vydělávat se SPORTIPY.cz

Pojďte s námi využít naplno výhody ziskového sázení se SPORTIPY.cz. Přinášíme vám návod, jak na to.

1. Urči si Money Management

Před začátkem sázení je nejdříve nutné si zvolit tzv. Money Management – zvolíte si, kolik si můžete vzít peněz, se kterými budete hospodařit. Tato částka se nazývá BANK. Převedete si ji na svůj účet, kde máte povoleny online platby. Jedna sázka by neměla překročit 5% banku.  Velikost banku tedy určíte jednoduše – nesmí to být větší částka, než jakou si můžete dovolit prohrát. Při doporučené výši sázky 1000 Kč tedy budete potřebovat minimální bank v hodnotě 20 000 Kč.

2. Založ si účet u více sázkových kanceláří

Každá sázková kancelář působící na českém trhu nabízí různé druhy sázek, které využíváme a zejména v některých případech značně odlišné kurzy. Ideální variantou je mít otevřené všechny 4 hlavní sázkové kanceláře Sazkabet, Tipsport, Maxitip, Fortunu. Není to nutností, ale pokud jste klient, který má otevřenou jednu sázkovou kancelář - neuspějete a většinu sázek nebudete schopni podat, protože může nastat scénář, že sázková kancelář tuto příležitost nemá ani vypsanou. V nejhorším případě je potřeba mít otevřený sázkařský účet u společnosti Sazkabet, kde nám plyne největší procento sázek. 

3. Odebírej profesionální tipy od SPORTIPY

Objednejte si u SPORTIPY přístup do našich tipů a můžete začít vsázet. Po registraci vám na zvolený email, nebo prostřednictvím sms budou chodit upozornění, že jsme nový tip přidali. Některé naše tipy můžou být i LIVE, kontrolujte tedy svoje přístroje. :-) V sekci Tipy najdete aktuální zápasy a příležitosti, na které se vsází.

4. Umísti své sázky

Jakmile se dostanete do nabídky zápasu, je třeba vsadit doporučený tip od SPORTIPY. Takový tip se podává jako SOLO, nebo AKU sázka za námi zvolený vklad, který dostanete v upozornění společně se zvolenou sázkou.

5. Užij si výhru!

Po skončení investičního období si můžete vyhrané peníze z účtů sázkových kanceláří vybrat zpět na váš osobní účet. Pamatujte však na Money Management! Nikdy nevybírejte příliš moc peněz, abyste neměli méně než základní bank! Vybírejte pouze výhry nad rámec banku.

 

Ověřené strategie sázení nazelznete na webu www.kurzovesazeni.com