Jak se nám dařilo?

I.Q v roce 2018 za námi!

Vážení klienti,

 

 

Přinášíme vám přehled zhodnocení za první kvartál. Budeme struční – uvedeme konkrétní celková čísla, následný graf a krátký komentář.

 

celková čísla:

Celkový počet tipů: 386

WIN: 203

LOST: 172

VIOD: 11

 

 

CELKOVÝ HIT RATE: 54,13%

CELKOVÝ YIELD: 3,92%

PROFITABILITY: 8,94%

 ROI: 63,90%

ZISK V JEDNOTNÁCH = 129,19

 

GRAF ZA I.Q 2018:

 

Máme za sebou první kvartál, kde jsme splnili stanovený cíl, a sice skončit 2/3 měsíců v zisku a celkově v tomto období také v celkovém zisku. Co se týče jednotlivých ukazatelů výnosnosti, nejsme úplně spokojeni s ukazatelem YIELDu. Yield nám naznačuje, že jsme proinvestovali za dobu docela vysoký obnos prostředků. Přesně to bylo 329 400 Kč. Na druhou stranu ukazatel ROI je v pořádku a ten zase naznačuje „za málo peněz, hodně muziky“. Tzn. při STAKEu 10/10 v hodnotě 1000 Kč, jsme potřebovali přesně 8 256 Kč. Této hodnoty jsme dosáhli v podstatě na začátku investičního období, přesně v datu 7.2.

 

Chystáme pro vás v následujících dnech pár článků. Jeden se bude věnovat ukazatelům, přesně uvedeme příklady a seznámíme vás s nimi, aby jste je do detailu chápali. V dalším článku bychom se chtěli věnovat lehce konkurenci. Po docela dlouhé době jsme si projeli český trh a vynořili se zde poměrně dost pofiderních, snad ani nemůžeme nazývat projektů. Tito individua celé odvětví jen potápí a popravdě se nám nechtělo věřit, že těmto projektům může někdo věřit. V posledním článku Vám nabídneme jednu novinku, máte se na co těšit. 

 

TÝM SPORTIPY.CZ