Často kladené otázky

Často kladené otázky

Premium členství

Uživatel si zakoupí premium členství a poté si již užívá našich služeb. Tento typ je určen pro ty, kteří chtějí našich služeb využívat denně, při tomto způsobu je také možné přerušit členství např. v případě, že si budete chtít od sázení odpočinout. Členství Vám pozastavíme a jakmile se budete chtít vrátit členství opět obnovíme. 

Jak funguje premium členství?

Na webu www.sportipy.cz si v rubrice „Členství“ zvolíte jedno z nabízených časových období. Při žádosti o platbu se vám zobrazí platební brána, kde vyplníte všechny náležitosti, a platbu potvrdíte. Od okamžiku doručení platby se vaše premium členství stává aktivním a vy již pouze čekáte, až obdržíte své premium tipy.
*Jakým způsobem jsou premium tipy doručovány se dozvíte níže pod dotazem: „Jakým způsobem budu informován o nových tipech?“

Kolik tipů garantujete za 1 měsíc?

Negarantujeme! Našim cílem je zachovat ziskovost. Řídíme se strategií pečlivého výběru a vhodně zvolenou výší sázky, správně nastaveným risk manegementem a money manegementem. V průměru se však počet typů měsíčně pohybuje kolem 70, takže se nemusíte bát, že sázením strávíte celý den. V průběru to jsou 2-3 tikety za den. 

Jaká je doporučená sázka na tiket?

Doporučená sázka na tiket je 1000 Kč. Tzn. pokud zašleme tiket při s vkladem 10/10, sázíte tiket za plnou důvěru tzn. 1000 Kč. Pokud zašleme vklad 5/10 vsázíte tiket za 500 Kč atd. 

Jakým způsobem budu informován o nových tipech?

Jelikož se snažíme o vytvoření co největšího komfortu uživatelům (našim klientům), o každém premium tipu vás informujeme:

1. Na webu
2. E – mailem
3. SMS zprávou

Kolik stojí premium členství?


30 dní – 899 Kč 

60 dní - 1599 Kč

90 dní - 2299 Kč
 

Je pro mě platba za premium členství bezpečná?

Ano, každá platba probíhá přes platební bránu GoPay a nebo PayPal, kdy každá z těchto plateb je patřičně zabezpečena.

Jak lze uhradit členství?

Platbu provádíte prostřednictvím platební brány PayPal, a nebo GoPay. Uvádíte číslo karty, datum expirace a bezpečnostní kód, který naleznete na zadní straně platební karty.

U jakých sázkových kanceláří sázíte?

 Sázíme aktuálně u sázkové kanceláře Tipsport, SazkaBet, Fortuna a Maxitip. 

Jaký je doporučený kapitál? 

Pro dosáhnutí doporučené sázky s maximální důvěrou 10/10, tedy 1000 Kč je potřebný doporučený kapitál 20 000 Kč, což se rovná 5% z celkového kapitálu. Investiční kapitál je každopádně každého věc, aby to pro klienta mělo ale nějaký smysl, je toto nejnižší doporučená hranice kapitálu.